przejdź do treści
UE
dnia 23.05.2013 roku

Dzień Otwarty Szkoły 2013

Dnia 17 maja b.r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach odbył się Dzień Otwarty Szkoły- piknik na świeżym powietrzu dla gimnazjalistów z Płotów.

Na początku uczniów i ich opiekunów przywitała Pani dyrektor J. Wypijewska, która przedstawiła kierunki kształcenia, wyniki matur i egzaminów zawodowych, oraz warunki rekrutacji na nowy rok szkolny 2013/2014- zachęcając tym samym młodych ludzi do podjęcia kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach.

Gimnazjaliści dowiedzieli się również, że rynek pracy jest przychylny dla hotelarzy, barmanów, kucharzy, cukierników, informatyków - że po tych kierunkach można znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę, ale jak w każdym zawodzie trzeba być dobrze przygotowanym, zaangażowanym, odpowiedzialnym i  nastawionym na sukces.
A to zapewnia ZSP w Płotach.

 

Po powitaniu gimnazjaliści obejrzeli krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów technikum, a następnie wzięli udział w licznych konkurencjach sportowych.

Następnie, chętni gimnazjaliści w  asyście uczniów technikum zwiedzili gabinety lekcyjne, siłownię, pracownię żywienia, pokój hotelowy, kuchnie, kawiarenkę
i bibliotekę.

Otrzymali ulotki, broszury i inne materiały dotyczące kierunków kształcenia oraz mogli na miejscu wypełnić podanie o przyjęcie do ZSP w Płotach.

 

Po rozegranym meczu wszystkich uczniów zaproszono na grilla.

Uczniowie posilili się pyszną kiełbasą i kaszanką i rozmawiali z uczniami technikum. W tle rozbrzmiewała muzyka, wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili dzień.

Zapraszamy do ZSP w Płotach! Naprawdę warto!

 

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA