przejdź do treści
UE
dnia 12.02.2015 roku

Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w piłce siatkowej dziewcząt

Wczoraj (11.02) w Gryf Arenie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w piłce siatkowej dziewcząt, w kategorii wiekowej Gimnazjum.
Udział w mistrzostwach wzięło pięć szkół z terenu Powiatu Gryfickiego: Gimnazjum numer 2 z Gryfic, Gimnazjum z Płotów oraz Trzebiatowa, a także Zespół Szkół Sportowych z Rewala i Zespół Szkół z Oddziałami integracyjnymi z Mrzeżyna.
Najlepsze w turnieju okazały się dziewczyny z Gimnazjum z Trzebiatowa, które oprócz otrzymania pucharu i dyplomu będą miały okazję reprezentować nasz powiat w mistrzostwach regionu B, dzięki którym mogą wywalczyć udział w finałach wojewódzkich. Na drugim miejscu w turnieju uplasowały się zawodniczki z Gimnazjum z Płotów, a na najniższym stopniu podium stanęły reprezentantki Zespołu Szkól Sportowych z Rewala.
Już jutro (12.02) w Gryf Arenie odbędą się mistrzostwa chłopców z Powiatu Gryfickiego w kategorii Gimnazjum. Wszystkich serdecznie zapraszamy do dopingowania młodych adeptów siatkówki.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA