przejdź do treści
UE
dnia 25.02.2015 roku

Nowoczesne zestawy komputerowe wraz z dostępem do Internetu trafiły do szkół w Powiecie Gryfickim

Nowoczesne zestawy komputerowe, w ramach projektu „Innowacyjny Powiat Gryficki - przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu" trafiły do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach, a także do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Płotach.
O opinie nt. otrzymanych przez szkołę komputerów zapytaliśmy Dyrketor ZSP im. W. Witosa w Płotach Jadwigę Wypijewską.

- Bardzo się cieszymy, że nie musieliśmy z budżetu szkoły przeznaczać pieniędzy na zakup tego nowoczesnego sprzętu tylko w ramach Projektu „Innowacyjny Powiat Gryficki - przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu", mogliśmy wymienić starszy sprzęt.
Ten nowy sprzęt już służy młodzieży szkolnej i myślę, że w przyszłości dalej będzie służył kolejnym rocznikom. Młodzież musi się kształcić na sprzęcie jak najbardziej nowoczesnym. Bardzo się cieszymy i dziękujemy Panu Staroście za to, że możemy mieć taki sprzęt.

- Otrzymaliśmy 34 komputery wraz z pełnym pakietem, tj. oprzyrządowanie, oprogramowanie itd. O te komputery zabiegaliśmy i za to wsparcie bardzo jesteśmy wdzięczni organowi prowadzącemu - Powiatowi Gryfickiemu, bo to dla nas ogromny zastrzyk. Gdybyśmy musieli to kupić, byłoby to obciążenie Powiatu bo przecież szkoła z innych źródeł niż powiat pieniędzy nie otrzyma. Tutaj był wspaniały projekt, wpisaliśmy się w ten projekt, otrzymaliśmy te komputery i w ten sposób możemy modernizować nasze pracownie - powiedział nam Stanisław Stolz, Dyrektor ZSP im. Cz. Miłosza w Gryficach.

Z otrzymanego nowoczesnego sprzętu zadowoleni są zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, którzy bezpośrednio będą uczyć się pracując na nowoczesnych komputerach.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA