przejdź do treści
UE
dnia 13.07.2016 roku

Święto Policji w Gryficach

Święto Policji to odpowiednia okazja, aby docenić zaangażowanie i poświęcenie funkcjonariuszy w codziennej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. Jest to czas awansów, nominacji, odznaczeń - zarówno dla policjantów jak i tych, z którymi na co dzień pracują.

 

Tegoroczne obchody odbyły się dnia 12 lipca w Gryfickim Domu Kultury. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać, przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych i władz samorządowych.

 

Głównym elementem obchodów było uroczyste wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne. Każdy z awansowanych i wyróżnionych policjantów otrzymał gratulacje i życzenia od Zastępcy Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jana Pytki oraz Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach mł. insp. mgr Krzysztofa Boguszewicza. Do życzeń dołączyli się także wszyscy przybyli na uroczystość samorządowcy, dziękując za trud i codzienny wysiłek wkładany w zapewnienie bezpieczeństwa, utrzymanie ładu i porządku publicznego. Uroczystości zakończyły występy wokalne młodych lokalnych artystów.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA