przejdź do treści
UE
dnia 25.07.2016 roku

Podpisanie umowy na "Wymianę podłogi sportowej w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach"

Dnia 25.07 br. w Starostwie Powiatowym w Gryficach podpisano umowę na „Wymianę podłogi sportowej w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach". Gospodarzem spotkania był Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać, w podpisaniu umowy uczestniczyli Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Robert Grzywacz i Radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Artur Łącki.

Inwestycja została sfinansowana ze środków własnych Powiatu Gryfickiego, a także ze środków przyznanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu „Pomoc finansowa dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę infrastruktury sportowej". Całkowity koszt wykonania podłogi to 62.000 zł.

Remont sali gimnastycznej znacząco wpłynie na bezpieczeństwo uczniów i poprawę warunków prowadzenia zajęć, a także przyczyni się do wzrostu liczby osób uprawiających aktywność fizyczną.

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA