przejdź do treści
UE
dnia 16.12.2016 roku

Mistrzowie Powiatu Gryfickiego zdobyli v-ce mistrzostwo województwa !!!

W czwartek 15 grudnia w Wierzchowie odbył się finał wojewódzki w unihokeju chłopców, rozgrywany w ramach IMS 2016/2017.
W zawodach wzięło osiem najlepszych zespołów wyłonionych w eliminacjach. Powiat Gryficki reprezentowany był przez SP Mrzeżyno, które nie miało sobie równych na naszym terenie. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. SP Mrzeżyno trafiło do grupy A wraz z zespołami gospodarzy, SP Tuczna oraz SP Maszewo. Podopieczni Artura Sochy wspaniale poradzili sobie w meczach grupowych oraz półfinale. W finale nieznacznie lepsi okazali się gospodarze, pokonując naszych mistrzów 2:1.

Zawodnikom, a także trenerowi należą się wielkie brawa za osiągnięty wynik, jakim jest v-ce mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego w unihokeju chłopców.   

Wyniki grupowe:
SP Mrzeżyno – SP Maszewo 3:3
SP Tuczno – SP Mrzeżyno 1:2
SP Wierzchowo – SP Mrzeżyno 5:0 (pewny awans z grupy grali zmiennicy)

Półfinały: SP Mrzeżyno – SP 7 Szczecinek 3:1
SP Wierzchowo - SP 2 Dębno 7:0

Mecz o 3 miejsce SP 7 Szczecinek – SP2 Dębno 7:0

Finał SP Wierzchowo – SP Mrzeżyno 2:1

Składy SP Mrzeżyno: Julian Kamiński ©Krzysztof Królik, Ryszard Grabowski, Kacper Onisk, Szymon Jeleń ( bramkarz) Norbert Górski, Bartosz Stępczyk, Adam Tyman, Sebastian Nowakowski, Dominik Szymanowicz, Stanisław Kędzierski.
Trener: Artur Socha
 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA