przejdź do treści
UE
dnia 19.12.2016 roku

Jedziemy na Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym!

W hali ZSP im. gen. Andersa  w Złocieńcu rozegrane zostały drużynowe Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym dziewcząt  szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół, które wcześniej wywalczyły tytuły mistrzowskie i wicemistrzowskie w czterech Regionach. Stawką zawodów był awans jednej drużyny do Finału Mistrzostw Polski. Naszą szkołę w tym turnieju reprezentowały: Agata Domańska, Sandra Kleczkowska i Natalia Pańko.

 

Turniej rozegrany był systemem „pucharowym”. Nasze dzielne dziewczęta pokoły wszystkie przeciwniczki i wywalczyły tytuł Mistrzyń Województwa, tym samym awansowały do Finału Mistrzostw Polski. W pokonanym polu pozostwiły reprezentacje Kołobrzegu, Koszalina, Barlinka, Szczecinka, Złocieńca oraz dwie reprezentacje ze Szczecina.

 

 

Uczestnictwo w Złocienieckim Turnieju możliwe było tylko dzięki hojności Rady Rodziców naszej szkoły. Gratulujemy dziewczynom i trzymamy za nie mocno kciuki.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA