przejdź do treści
UE
dnia 17.01.2017 roku

Bal Karnawałowy 2017 w MOS Waniorowo

Karnawał to czas wspaniałej radości i rozrywki. Zarówno mali jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić!

 

W czwartek 12 stycznia 2017r. w naszym ośrodku odbył się Bal Karnawałowy, pod kierunkiem wychowawcy Pani Anety Wachury. Miał on  miejsce w holu części mieszkalnej, który na tę okazję  został pięknie udekorowany serpentyną i balonami. Wszyscy wychowankowie byli zaangażowani i wykazywali się dużą pomysłowością oraz fantazją w przygotowaniu swoich kreacji. Stroje karnawałowe  były  oceniane w trakcie trwania  balu w kategorii na najciekawsze przebranie.  Były tańce i jak przystało na prawdziwą imprezę karnawałową  wiele konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, w których wychowankowie chętnie uczestniczyli. Nagrody zostały ufundowane przez Prime Cargo Poland Sp. z o.o.  W czasie przerwy młodzież miała czas na słodki poczęstunek. Na zakończenie wybrano króla i królową balu.

 

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy, więc i zabawa miała swój kres. Już tęsknimy za przyszłorocznym "Balem Karnawałowym" w naszym Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA