przejdź do treści
UE
dnia 15.03.2018 roku

X Powiatowe Targi Edukacyjne

W dniu 14 marca br. w Hali Widowiskowo- Sportowej Gryf Arena w Gryficach odbyły się X Powiatowe Targi Edukacyjne. Otworzył je Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać, który przywitał przybyłych gości, dyrektorów poszczególnych placówek oraz licznie przybyłą młodzież.

 

Uczniowie zaproszeni na Targi mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną swoich przyszłych szkół, dokonania porównań, ale również spotkania przyszłych nauczycieli czy starszych kolegów. Starosta zaapelował, żeby przy wyborze dalszej drogi kształcenia kierować się również dobrze rozumianym patriotyzmem lokalnym. Zapewnił, że szkoły ponadgimnazjalne prowadzone przez Powiat Gryficki zapewniają najwyższą jakość nauczania, o czym można było przekonać się na własne oczy, odwiedzając stoiska poszczególnych placówek, prezentujących to, co mają najlepszego. Tradycyjnie podczas imprezy swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały także uczelnie wyższe, ponadto istniała możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa zawodowego i zasięgnięcia informacji o dofinansowaniu małych firm. Wśród dodatkowych atrakcji znalazły się m.in. fotobudka, a także stanowiska wirtualnej rzeczywistości. Tegorocznym gościem specjalnym targów była Barbara Pasek - dziennikarka Dzień Dobry TVN.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA