przejdź do treści
UE
dnia 30.03.2018 roku

Podpisano umowę na remont kąpieliska miejskiego w Gryficach!

Dnia 29 marca br. w sali konferencyjnej starostwa Powiatowego w Gryficach odbyło się podpisanie umowy, której konsekwencją będzie długo wyczekiwany przez wszystkich mieszkańców remont kąpieliska miejskiego znajdującego się przy ulicy Nowy Świat w Gryficach.

 

W podpisaniu umowy uczestniczyli między innymi Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa oraz pomysłodawca i inicjator odnowienia kąpieliska - Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać.

 

Obiekt od lat wymaga modernizacji, po której z pewnością stanie się jednym z najładniejszych kompleksów rekreacyjnych w regionie. Wśród wielu przewidzianych prac, znajdują się między innymi - odnowienie pomostu, budowa siłowni zewnętrznej, stworzenie placu zabaw, brodzika dla dzieci, boiska do siatkówki, strefy piknikowej i plaży. Dzięki inwestycji Gryfice staną się alternatywnym sposobem spędzania czasu nie tylko dla mieszkańców Powiatu Gryfickiego, ale także amatorów kąpieli spoza regionu.

 

Kwota dofinansowania zgodnie z zawartą umową nr 00281-6935-UM1610441/18 z dnia 29.03.2018 w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2014 - 2020" wynosi 508 963 zł.

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA