przejdź do treści
UE
dnia 10.06.2019 roku

Impreza plenerowa Gryfickie Dęciaki vol.3

7, 8 i 9 czerwca 2019 roku w Gryficach odbyła się już po raz trzeci impreza plenerowa „Gryfickie Dęciaki", w której udział wzięli włodarze Powiatu Gryfickiego w osobie Starosty Ryszarda Chmielowicza oraz Wicestarosty Waldemara Wawrzyniaka.


W sobotę 8 czerwca z Placu Zwycięstwa wszystkie orkiestry wraz z zaproszonymi gośćmi przemaszerowały ulicami naszego miasta w kierunku Stadionu Miejskiego, gdzie odbyły się pokazy musztr sztandarowych. Oprócz gospodarza - Red Swing Low, która w tym roku świętuje jubileusz 10-lecia, mieszkańcy i goście mogli podziwiać występy „Jubal Drum&Bugle Corps” z Holandii, „Blue Brass Band Włoszakowice”, „Wood & Brass Band Goleniów, „Orkiestry Dętej OSP Lisków” oraz „Orkiestry Dętej OSP Godziesze Wielkie”.
Następnie wszyscy udali się na błonie w parku miejskim, aby posłuchać koncertu jubileuszowego "Red Swing Low Gryfice" oraz występów scenicznych pozostałych orkiestr.

W niedzielę 9 czerwca miejsce miała ostatnia część imprezy, czyli orkiestrowe granie na Placu Zwycięstwa.Współorganizatorem tego wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Gryficach.

Zapraszamy do fotorelacji >>
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA