przejdź do treści
UE
dnia 31.08.2022 roku

Uroczyste wręczenie aktów mianowania nauczycielom

Stopień nauczyciela mianowanego jest kolejnym etapem na drodze rozwoju zawodowego nauczyciela. Nie tylko podwyższa on status zawodowy nauczyciela, ale także świadczy o poszerzeniu i pogłębieniu przez niego wiedzy i umiejętności.

Dnia 31 sierpnia 2022 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach z rąk Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego odebrali: Pan Kamil Maślankiewicz i Pan Tomasz Jędras z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. B. Chrobrego w Gryficach oraz Pan Waldemar Wierzba ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach.

W wydarzeniu wzięli udział Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak oraz Nauczyciele wraz z Dyrektorami szkół średnich Powiatu Gryfickiego. Serdecznie gratulujemy uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego i życzymy satysfakcji z pracy w zawodzie nauczyciela oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA