przejdź do treści
UE
dnia 19.10.2016 roku

Przygotowania do krótkoterminowej wymiany młodzieży w Chrobrym

W związku ze zbliżającą się w naszym kraju mobilnością w ramach Projektu Erasmus+, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego prowadzą intensywne przygotowania. Z niecierpliwością wyczekują dnia, w którym będą mogli zaprosić zagranicznych gości do swoich domów oraz pochwalić się okolicznymi atrakcjami turystycznymi. W dniu 3 października 2016r. odbyło się spotkanie rodziców oraz uczniów, którzy w drugim tygodniu października będą gościć naszych zagranicznych przyjaciół. Spotkanie poprowadziła Pani Dyrektor Jolanta Folwarska.

 

Licealiści oraz ich opiekunowie otrzymali pakiet informacji organizacyjnych. Poinformowano zgromadzonych o przewidzianych zajęciach, wyjazdach, warsztatach oraz formach spędzania wolnego czasu, który ma sprzyjać nie tylko nauce języka angielskiego, ale również integracji oraz wzajemnemu poznaniu się.

 

 

W ramach projektu zaplanowana jest m.in. wycieczka do Wolińskiego Parku Narodowego, Międzyzdrojów, Kołobrzegu, do Politechniki Koszalińskiej, a nawet do Centrum Edukacji Ekologicznej w Szczecinku. Wszystko po to, aby zapoznać młodzież z bioróżnorodnością naszego regionu oraz formach jej ochrony. Bowiem temat mobilności w Polsce brzmi „Analiza stanu czystości środowiska przyrodniczego metodami chemicznymi, fizycznymi i biologicznymi'.< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA