przejdź do treści
UE
dnia 10.01.2017 roku

Spotkanie z uczniami i rodzicami uczniów zakwalifikowanych do udziału w mobilności do Turcji

W dniu 9 stycznia br. w Liceum Bolesława Chrobrego w Gryficach odbyło się spotkanie członków SZP z rodzicami uczniów biorącymi udział w mobilności do Turcji.   Głównymi  celami spotkania  było zapoznanie uczestników z regulaminem, programem i niezbędną dokumentacją obowiązująca w projekcie Erasmus+.

 

W trakcie spotkania zostały szczegółowo omówione i zatwierdzone dokumenty.

 

Członkowie Szkolnego Zespołu Projektowego zadbali o wszelkie szczegóły tego spotkania, m.in. poinformowali o zasadach uzyskiwania wiz, składania dokumentacji o wydanie paszportu, przedstawili regulamin mobilności oraz zapoznali z programem przygotowań przed mobilnością do Turcji.

 

W trakcie spotkania rodzice otrzymali dwa oświadczenia : oświadczenie rodziców w sprawie udziału dziecka w projekcie „Ostatnia szansa-zachowanie bioróżnorodności dla następnych pokoleń” oraz oświadczenie rodziców w sprawie zagranicznego udziału dziecka

 

biorącego udział w projekcie „Ostatnia szansa- zachowanie bioróżnorodności dla następnych pokoleń”. Jest to niezbędna procedura jaką należy przeprowadzić przed każdą zagraniczną mobilnością.

 < powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA