przejdź do treści
UE
dnia 21.01.2014 roku

Informatycy z ZSP w Płotach na konferencji o szerokopasmowym Internecie

Tematem przewodnim konferencji było zastosowanie szerokopasmowego dostępu do Internetu. Wykład poprowadzili: dr inż. Cezary Mazurek z Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego ( PCSS ), który przedstawił niektóre możliwości sieci szerokopasmowych i multimedialnych transmisji, oraz dr inż. Jacek Kubasiński- który podkreślał fenomen współczesności, jaką jest prędkość szerokopasmowego Internetu, która przestaje ograniczać. Podczas wykładu zaprezentowano najnowsze technologie w informatyce.

 

Młodzi informatycy z naszej szkoły byli pełni uznania dla profesjonalizmu i znajomości zagadnień związanych z informatyką obu wykładowców. Ponadto, podczas wykładu nabrali przekonania, że warto uczyć się w Technikum Informatycznym w ZSP Płoty, gdyż dzięki temu zawodowi będą mieli szeroką perspektywę podjęcia pracy lub kontynuowania dalszej nauki na studiach wyższych- na kierunkach informatycznych.

 

Doradca zawodowy

mgr Zuzanna Stolarczyk-Waszczuk

 

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA