przejdź do treści
UE
dnia 13.07.2015 roku

Piknik rodzinny „Rodzice Dzieciom” w Prusinowie

Dnia 11.07 br. na boisku w Prusinowie miał miejsce piknik rodzinny pod nazwą „Rodzice Dzieciom”. Organizatorzy imprezy, którymi byli sami rodzice, zadbali o to, by atrakcji nie brakowało. Na początku odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz spotkanie z policjantami.

 

Udało się połączyć przyjemne z pożytecznym i dostarczyć wszystkim wielu przydatnych informacji. Dużym zainteresowaniem cieszył się również pokaz straży pożarnej, który był symulacją wypadku samochodowego wraz z akcją ratowniczą.

 

Po pokazach przyszedł czas na zabawę. Dzieci miały możliwość między innymi ochłodzić się przy kurtynie wodnej czy spróbować ‘kąpieli’ w puszystej pianie. Na najmłodszych czekał również dmuchany zamek, a także liczne gry i konkursy z nagrodami.

 

Piknikowi rodzinnemu przyświecał niezwykle szczytny cel. Dochód z festynu przeznaczony zostanie na zorganizowanie dzieciom z Prusinowa wycieczki nad morze kolejką wąskotorowa. Na festynie obecny był Poseł na Sejm RP Konstanty Tomasz Oświęcimski, który podobnie jak Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać, wsparł pomysłowych rodziców i ich przedsięwzięcie.  
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA