przejdź do treści
UE
dnia 13.09.2016 roku

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie

9 września 2016 r. odbyła się w naszej placówce uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017. Wzięli w niej udział wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie, kadra pedagogiczna, rodzice i zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycił nas Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Pan Ireneusz Wojciechowicz.

 

Uczniowie przygotowali część artystyczną, którą pożegnali wakacje i przywitali nowy rok szkolny. Wykazali się ogromnym zaangażowaniem ucząc się swoich ról, przygotowując scenografię i dbając o porządek na terenie ośrodka. Ich pomysłowość i kreatywność sprawiła, że we wspaniałej scenerii miło i radośnie spędziliśmy te piękne chwile.

 

Nowi uczniowie zostali serdecznie powitani przez swoich kolegów, poznali swoich wychowawców i kolegów z klasy oraz przedstawiono im nauczycieli i pracowników szkoły.

 

Zarówno Pani dyrektor Renata Gródecka jak i Pan Wicestarosta Ireneusz Wojciechowicz ciepłymi słowami kierowanymi do uczniów, ich rodziców oraz grona pedagogicznego zachęcali do intensywnej pracy, nauki  i wytrwałości w ciągłym dążeniu do zdobywania nowej wiedzy i wielu umiejętności, oraz podkreślali również jak ważna jest konsekwencja w dążeniu do celu. Ważne słowa dotyczyły również pokonywania trudności i pracy nad sobą, i swoimi słabościami, które tak ważne są dla naszych wychowanków i ich rodziców.

 

 

W ten oto sposób z zapasem energii i uśmiechami na twarzy stwierdzamy, iż rok szkolny 2016/2017 w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie został rozpoczęty.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA