przejdź do treści
UE
dnia 25.07.2017 roku

Święto Policji w Gryficach

Dnia 25 lipca br w Domu Kultury w Gryficach, odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości, prócz przedstawicieli służb mundurowych, tradycyjnie wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych m.in. Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać, Przewodniczący Rady Powiatu Marek Gołuchowski, a także Burmistrz Trzebiatowa Józef Domański.


Mł. insp. mgr Krzysztof Boguszewicz - Komendant Powiatowy Policji w Gryficach rozpoczynając obchody przypomniał, że w tym roku mija 98 rocznica powstania Policji Państwowej, której zadaniem "było zapewnienie porządku, ochrona państwa oraz walka z przestępczością, a fundamentem honor i godność munduru". Policjant to specyficzny zawód, ciągła gotowość do podejmowania nowych wyzwań i stawiania im czoła sprawia, że służby w policji nie można nazwać tylko pracą. Dziś, podczas Święta Policji, przyznano akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnienia tym, którzy w sposób szczególny angażują się w pomoc mieszkańcom swojego regionu. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy spokojnej służby i satysfakcji płynącej z dobrze spełnionego obowiązku.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA