przejdź do treści
UE
dnia 16.05.2018 roku

"Moda na seniora-Moda filmowa"

 

Dzisiaj tj. 15 maja 2018 w Gryfickim Domu Kultury odbył się pokaz mody pod hasłem: „Moda na Seniora” organizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Gryficach. Tym razem seniorzy mieli okazję wcielić się w rolę modeli i pokazać wybrane przez siebie stroje nawiązujące do mody z wielkiego ekranu. Scena Gryfickiego Domu Kultury stała się wybiegiem dla eleganckich Dam oraz Panów, którzy urzekali stylem dawnych lat. Wspólnie z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej i emerytami podziwiali całe przedsięwzięcie zaproszeni goście, a wśród nich Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać.

 

Nie zabrakło takich barwnych postaci jak bohaterzy powieści „Lalka” czy „Nad Niemnem”, aktorów jak Charlie Chaplin, czy bohaterów filmu rozrywkowego „Flinstonowie”. Całość dopełnił występ młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

Swoim zaangażowaniem w ten pokaz po raz kolejny seniorzy pokazali jak wspaniale potrafią się bawić.

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA