przejdź do treści
UE
dnia 15.02.2019 roku

Oświadczenie

Odnosząc się do materiału, który ukazał się w Superportalu24, my niżej podpisani oświadczamy, co następuje:
Praca pana Janusza Ławruszki w Zarządzie Dróg Powiatowych nie powinna budzić niczyich wątpliwości. Pan Ławruszko kontynuuje po prostu to co wykonywał przez ostatnie cztery lata, będąc etatowym członkiem zarządu powiatu. Już poprzedni starosta wysoko cenił jego umiejętności i powierzył mu odpowiedzialne zadania w Zarządzie Dróg Powiatowych. Jego uprawnienia zawodowe, wieloletnia praca w samorządzie oraz nabyte w ostatnich latach doświadczenie, dają rękojmię, że będzie wzorowo wywiązywał się ze swoich obowiązków. Stwarzanie pozorów sensacji przez redaktorów portalu, zdaje się świadczyć , że jest to być może, z ich strony próba nacisku na zarząd. Nie jest tajemnicą, że Superportal czerpał duże korzyści z obsługi medialnej starostwa w poprzedniej kadencji. Swoją ofertę złożył również i teraz. Zarząd powiatu do tej pory nie rozpatrzył żadnej z ofert na obsługę medialną , które zostały złożone. Jesteśmy zniesmaczeni tym, że pan Krupecki próbuje zdyskredytować naszego kolegę , w oczach mieszkańców powiatu. 


Zwracamy się do wszystkich Państwa z apelem o rozwagę i wstrzemięźliwość , zarówno w wygłaszaniu opinii, jak i w komentowaniu różnego rodzaju „sensacji" , co rusz pojawiających się w mediach społecznościowych. 

 

Radni Powiatu Gryfickiego
Ryszard Chmielowicz, Renata Teresa Korek, Waldemar Wawrzyniak,

Stanisław Hołubczak, Łukasz Czyrny, Jan Trafny, Agnieszka Mackojć, Grzegorz Szafrański

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA