przejdź do treści
UE
dnia 03.09.2020 roku

II edycja otwartego konkursu ofert na dofinansowanie realizacji projektów z zakresu pomocy społecznej w 2020 roku

ℹ️Wojewoda Zachodniopomorski ogłasza II edycję otwartego konkursu ofert na dofinansowanie realizacji projektów z zakresu pomocy społecznej w 2020 roku.
W ramach Programu Współpracy Wojewody Zachodniopomorskiego z podmiotami niepublicznymi działającymi w zakresie pomocy społecznej oraz przeciwdziałania HIV/AIDS na 2020 rok można składać wnioski na otwarty konkurs ofert na realizację wybranych zadań z zakresu pomocy społecznej w 2020 roku w następujących obszarach:
  • Obszar 1. Działania na rzecz osób bezdomnych;
  • Obszar 2. Działania na rzecz osób niepełnosprawnych.
Podmiotami uprawnionymi do składania ofert są:
  • organizacje pozarządowe w rozumieniu art. 3 ust. 2 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzące działalność statutową w zakresie pomocy społecznej na terenie województwa zachodniopomorskiego,
  • podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, jeżeli ich cele statutowe obejmują prowadzenie działalności w zakresie pomocy społecznej, których terenem działania jest województwo zachodniopomorskie.
Maksymalna wysokość dotacji przyznanej organizacji pozarządowej wyniesie 10.000 zł.
Szczegółowe informacje o otwartym konkursie ofert znajdują się pod adresem:powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA