przejdź do treści
UE
dnia 22.10.2020 roku

Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii Covid-19

W dniu dzisiejszym zakończony został projekt realizowany pod nazwą: "Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii Covid-19".
Powiat Gryficki otrzymał środki finansowe w ramach Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój lata 2014 – 2020 w łącznej kwocie 517.331,00 zł, z czego ze środków europejskich w kwocie 436.006,57 zł.

 

Celem projektu jest wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej, rodziców zastępczych i pracowników rodzinnych oraz instytucjonalnych podmiotów pieczy zastępczej w sytuacji
zagrożenia epidemią COVID – 19.
W ramach w/w programu Powiat Gryficki zakupił i przekazał rodzinom zastępczym z terenu powiatu oraz Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej Dom dla Dzieci w Gryficach:
Kliknij tutaj prawym przyciskiem, aby pobrać obrazy. Aby pomóc ochronić prywatność, program Outlook uniemożliwił automatyczne pobranie tego obrazu z Internetu.
✅sprzęt do zdalnego nauczania - 151 laptopów i komputerów stacjonarnych oraz oprogramowanie dla dzieci z niepełnosprawnością;
  • środki ochrony indywidualnej:
  • maseczki jednorazowe – 3500 szt.
  • rękawiczki jednorazowe - 17512 szt.
  • środki do dezynfekcji – 1288 litrów.
  • wyposażenie do organizacji 4 miejsc kwarantanny/izolacji dla dzieci z instytucjonalnej pieczy zastępczej.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA