przejdź do treści
UE
dnia 16.11.2020 roku

"Bieg dla zdrowia" z okazji Dnia Niepodległości

Wirtualna impreza sportowa "Bieg dla zdrowia" z okazji Dnia Niepodległości przeszła do historii.
Ze zgłoszonych ponad 60 zawodników Wirtualny Bieg Jubileuszowy na dystansie 5 km pokonało 37 biegaczy. W biegu oprócz mieszkańców powiatu gryfickiego brali również udział biegacze i biegaczki z Warszawy, Zielonej Góry, Bełchatowa. Wielu z uczestników walczyło o świetne wyniki, wszyscy starali się o poprawę życiówki i dobrze się przy tym bawili. W biegu brały udział dzieci i dorośli, kobiety i mężczyźni, wytrawni biegacze i osoby dla których nasza impreza była okazją do rozpoczęcia swojej przygody z bieganiem. Jedni biegali po bieżni, inni po lasach czy tez w mieście. Niektórzy zamiast 5km, przebiegli kilka kilometrów więcej. Słowem każdy zrobił to co mógł by się zmęczyć, spocić, pokonać dystans i na sportowo świętować Dzień Niepodległości.
Przedstawiamy najlepsze trójki w kat. kobiet oraz mężczyzn, które otrzymają upominki ufundowane przez
Starostwo Powiatowe w Gryficach.
Po odbiór upominków zapraszamy do hali Gryf Arena biuro nr 2. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy imienny dyplom na adres e-mail. Jest również możliwość otrzymania dyplomu na miejscu w hali Gryf Arena.
Kobiety
1. Magda Świtoń
2. Edyta Górecka Pawlak
3. Lucyna Migalska Stankiewicz
Mężczyźni
1. Piotr Kuchta
2. Kamil Nadrowski
3. Łukasz Uldynowicz
Gratulacje dla wszystkich!powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA