przejdź do treści
UE
dnia 30.07.2021 roku

Edyta Bielska wyróżniona przez Zarząd Powiatu Gryfickiego

W dniu dzisiejszym w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach pojawiła się wraz ze swoim trenerem, Młodzieżowa Mistrzyni Polski - Edyta Bielska.
 
Edyta została wyróżniona przez Zarząd Powiatu Gryfickiego voucherem na zakup sprzętu sportowego o wartości 2 000 zł za ostatnie osiągnięcia tj. 9 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Talinie oraz za swój „świeżo upieczony” sukces, jakim jest zdobycie, przez popularną „Edzię” tytułu Młodzieżowej Mistrzyni Polski w skoku w dal. Mistrzowski tytuł zawodniczka Mokasyna Płoty zdobyła swoim nowym rekordem życiowym – 6.17. 
 
Trener Szymon Kecler:
"sensacja? tak – bo wprawdzie nasza zawodniczka była jedną z kandydatek do medalu, ale że na koniec wyczerpującego sezonu (trzy wieloboje w ciągu czterech tygodni, zmęczenie po jakże udanych ale rozegranych zaledwie dwa tygodnie temu Mistrzostwach Europy) pierwszoroczna młodzieżówka, wieloboistka – wygra, tego raczej nikt się nie spodziewał. powtarzamy za licznymi kibicami – Edzia jesteś wielka!!! dla podopiecznej Szymona Keclera to 11 medal mistrzostw kraju."
 
Młoda wieloboistka z Płotów, dzień wcześniej w Suwałkach, udanie rywalizowała w konkursie skoku wzwyż. Niewiele brakowało, a również w tej rywalizacji zdobyłaby medal. Konkurs zakończyła na 5 miejscu z wynikiem 171 cm. Z pewnością jeszcze usłyszymy o tej zawodniczce. Brawo Edyta!!! Brawa dla Mokasyna i dla Płotów.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA