przejdź do treści
UE
dnia 25.01.2010 roku

Ferie z DELETE

Już wkrótce miłośnicy gier komputerowych rywalizować będą o tytuł Mistrza Powiatu DELETE 2010. Zawody organizowane przez Starostwo Powiatowe przy współpracy z Powiatowym Centrum Marketingu, Rozwoju Gospodarczego i Integracji Europejskiej skierowane są dla dzieci i młodzieży, oraz wszystkich miłośników gier komputerowych. Już w pierwszym tygodniu ferii gracze będą rywalizować w rozgrywkach gminnych w trzech kategoriach wiekowych. Najlepsi spotkają się na finale rozgrywek gminnych na szczeblu powiatowym, który odbędzie się 11 lutego br. w Gryfickim Domu Kultury. W tegorocznej edycji konkursu rozgrywki będą przeprowadzane w 5 kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimazjalnych, kategorii OPEN do lat 16, oraz kategorii OPEN powyżej lat 16 ( dla wszystkich chętnych, którzy zgłoszą się w dniu turnieju).

W ubiegłym roku turniej cieszył się zainteresowaniem około 1000 osób z sześciu gmin Powiatu Gryfickiego. Konkurencja jest spora, ale jest o co walczyć. Dzięki sponsorom dla zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

W tegorocznej edycji uczniowie szkół podstawowych będą rywalizowali w grze Crazy Frog Racer 2, gimnazjaliści w Need For Speed Most Wanted, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych w Literaki, w kategorii Open do lat 16 w Pac - Man, a w kategorii Open powyżej lat 16 w Counter Strike 2. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w turnieju oraz kibicowania swoim faworytom.

Patronat medialny nad organizowaną imprezą objęli: Rega24.pl, Radio VOX, Polskie Radio Szczecin, Telsat, Trybun Ludu, Gryfickie Echa, Strefa Regi, Kurier Szczeciński.

Sponsorami turnieju są: Janina Siemiaszko, Janusz Dąbrowski, Piotr Adamowicz P.H.U. BUDEX, Tomasz Boruk Agencja Ochrony Osób i Mienia "TOM", Jarosław Bugowski Piekarnia - Cukiernia Bugowscy, Waldemar Cieciórski P.P.H. INTER GRĄD, Elżbieta Stramek, Waldemar Karpiński KAPITAN NAVI, Piotr Nowacji Prezes Fundacji Muszkieterów Intermarche, Włodzimierz Parol F.H.U. Parol Włodzimierz, Mariusz Sowiński ZEG Zakład Energetyczny w Gryficach, Wojciech Rej WJR Computer, P.H.U. LIDEX, Piotr Teodorowicz Ferma Drobiu KURCZAK, Janusz Zalewski Ośrodek Wczasowo - Sanatoryjny SANDRA Pogorzelica & Karpacz, Joanna Lis Pizzeria LUCYFER, Cichy Łukasz i Lucjana PIEKARNIA, Marek Opieka F.P.H.U. GALA Piekarnia - Cukiernia.

TERMINY ELIMINACJI GMINNYCH
Brojce- 03 lutego 2010 godzina 10:00 - Szkoła Podstawowa
Płoty- 2 lutego 2010- godzina 10:00 Szkoła Podstawowa,
godzina 12:00 Gimnazjum
godzina 13:00 Szkoła Ponadgimnazjalna
Trzebiatów - 2 lutego, godzina 9:00 Szkoła Podstawowa
Godzina 10:00 Szkoła Ponadgimnazjalna
3 lutego, godzina 9:00 Gimnazjum
godzina 10:00 kategoria OPEN
Karnice - 5 lutego - godzina 10:00 Szkoła Podstawowa

Regulamin turnieju


powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA