przejdź do treści
UE
dnia 15.07.2019 roku

Ogłoszenie o tworzeniu listy rzeczoznawców

Starosta Gryficki informuje o zamiarze utworzenia listy biegłych – rzeczoznawców majątkowych w związku z prowadzonymi postępowaniami w zakresie ustalania wysokości odszkodowań z tytułu utraty praw do nieruchomości przeznaczonych pod inwestycje publiczne w zakresie dróg oraz odszkodowań za ograniczenie sposobu korzystania z nieruchomości oraz wartości poniesionych szkód.

Wpisanie rzeczoznawców majątkowych na listę biegłych nastąpi po złożeniu zgłoszenia i spełnieniu warunków, o których mowa w Zarządzeniu Starosty Gryfickiego nr 04/NiI/2019 z dnia 1 marca 2019 r. stanowiącego załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Uzupełnienie listy biegłych nastąpi po rozpatrzeniu kolejnych zgłoszeń przez Zespół ds. biegłych rzeczoznawców majątkowych dla potrzeb postępowań administracyjnych prowadzonych przez Starostę Gryfickiego.

Powołanie rzeczoznawcy majątkowego na biegłego będzie następowało zgodnie z postanowieniem wydanym na podstawie art. 84 i 123 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2018 r. poz. 2096 ze zm.).

 

Do pobrania:

- zarządzenie nr 04/NiI/2019

- cennik operatów szacunkowych

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA