przejdź do treści
UE
dnia 08.10.2019 roku

Obchody Dnia Seniora 2019

Dnia 8 października br. w Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena w Gryficach odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Wydarzenie to, wpisane w tradycję lokalnej społeczności, było doskonałą okazją do wyrażenia głębokiej wdzięczności i szacunku dla osób, które wychowały obecne pokolenia, dzieląc się swym życiowym doświadczeniem i mądrością. Po otwarciu spotkania przez Panią Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Gryficach Marzenę Pelc głos zabrali m.in. Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskie Jarosław Rzepa, Radny Województwa Zachodniopomorskiego Artur Łącki, Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Dorota Schrammek, a także Burmistrz Gminy Gryfice Andrzej Szczygieł oraz pozostali zaproszeni goście. Złożyli seniorom najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania dla Przewodniczącej PZERII w Gryficach Teresie Szymańskiej za wieloletnią działalność na rzecz koła.

W uroczystości uczestniczyli wolontariusze ze szkół Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Gryficach oraz z ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach. Ostatnią częścią uroczystości była część artystyczna. Seniorzy mogli obejrzeć występy m.in. młodzieży z Pracowni Muzycznej "PograMy" z Gryfic oraz dzieci ze szkoły tańca Top Toys. Oprócz tego seniorzy mogli także wziąć udział w ciekawych konkursach. Jak co roku, czas upłynął wszystkim pod znakiem dobrej zabawy, a atmosfera była bardzo ciepła i rodzinna.

Zapraszamy do fotorelacji >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA