przejdź do treści
UE
dnia 29.10.2019 roku

Akcja charytatywna dla Leny i Liliany

Zapraszamy serdecznie na Akcje Charytatywną dla Leny i Liliany. Impreza odbędzie się 9 listopada w hali widowiskowo - sportowej Gryf Arena w Gryficach.


Zaczynamy o godzinie 14:00.

W programie zobaczymy między innymi wychowanków Centrum Tańca Top Toys w Gryficach, którzy odnoszą już sukcesy na arenie międzynarodowej, swoje umiejętności zaprezentują również uczestnicy sportów walki  z Gryficki Klub Aikido Kawagishi Dojo zobaczymy również pokaz wspaniałej orkiestry Red Swing Low Gryfice. Pokaz ognia czyli tzw. fireshow lub firedance, zaprezentuje Firemist Trzebiatów. Na scenie wystąpią dzieci, uczęszczające na co dzień do Prywatne Przedszkole Językowe TOP LINK oraz dzieci z pracowni muzycznej "Pogramy" Katarzyny Pogranicznej. Na scenie zobaczymy również STAN GER. official James Whiteflame PL oraz kapele Titty Twister. Dla tych najmłodszych atrakcje przygotowała Fabryka Zabawy Foto-budkę przygotowała Teija.

Zapraszamy będzie się działo!
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA