przejdź do treści
UE
dnia 21.11.2019 roku

Anioły Powiatu Gryfickiego

"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to; co dzieli z innymi" - Jan Paweł II Anioły Powiatu Gryfickiego są szczególnym wyróżnieniem przyznawanym pracownikom powiatowych jednostek socjalnych, którzy na co dzień zajmują się udzielaniem pomocy ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych.

Praca ta jest często niedoceniona przez społeczeństwo, choć korzystają z niej zazwyczaj osoby potrzebujące szczególnego wsparcia. Dnia 21 listopada br. podczas uroczystości, która odbyła się w Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol w Gryficach Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz wraz z Wicestarostą Waldemarem Wawrzyniakiem oraz Dyrektorami Powiatowych Jednostek wręczyli wyróżnienia pracownikom. Ponadto Starosta podziękował wszystkim uhonorowanym symbolicznymi aniołami za trud jaki podejmują każdego dnia wykonując swoją pracę.

Zostały także odczytane życzenia przez Członka Zarządu Powiatu Gryfickiego Jana Trafnego od Posła na Sejm RP Artura Łąckiego, dla którego to święto ma również szczególne znaczenie.

Zapraszamy do fotorelacji >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA