przejdź do treści
UE
dnia 06.12.2019 roku

Mikołajki 2019

6 grudnia br, w ten szczególny mikołajkowy dzień hala widowiskowo-sportowa Gryf Arena w Gryficach zamieniła się w prawdziwe królestwo Świętego Mikołaja. Zanim zapracowany Święty dotarł wraz z orszakiem Motozakręconych na miejsce, wszystkie czekające na niego dzieci, które tłumnie przybyły wraz z rodzicami na to niezwykłe spotkanie, miały możliwość obejrzeć pokaz taneczny grupy Top Toys oraz uczestniczyć w zabawie prowadzonej przez Agencję Artystyczną Czar Bajek. Ponadto nie zabrakło tak lubianego Jarmarku Świątecznego, gdzie trochę starsi mieli okazję nabyć m.in. przepiękne stroiki czy ozdoby. W trakcie imprezy Poseł na Sejm Rp Artur Łącki ,Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz oraz Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak rozdawali najmłodszym milusińskim słodkości życząc wszystkim udanej zabawy.

Nadszedł czas kiedy Święty Mikołaj, wraz ze swoim orszakiem, obdarował prezentami najmłodszych. Dodatkowo każdy mógł zrobić swoim pociechom zdjęcie z Mikołajem w fotobudce, co w przyszłości będzie na pewno cenną pamiątką. Był to zdecydowanie udany i pełen niespodzianek mikołajkowy dzień, czego dowodem są uśmiechy na twarzach najmłodszych.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim "pomocnikom" Świętego Mikołaja.

Zapraszamy do fotorelacji >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA