przejdź do treści
UE
dnia 24.03.2020 roku

Zostań w domu

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Gryfickiego!

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją związaną z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 działa Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego. Zespół na bieżąco analizuje sytuację w Powiecie Gryfickim, jest w stałym kontakcie z Państwową Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną.

W razie wystąpienia sytuacji zagrożenia wszystkie służby są gotowe do natychmiastowej reakcji. Zgodnie z zaleceniem Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego działa 24 - godzinny stały dyżur monitorujący sytuację w Powiecie Gryfickim i będący w bezpośrednim kontakcie ze służbami wojewódzkimi. Na terenie Powiatu Gryfickiego (na dzień 22.03.) w kwarantannie przebywa 56 osób. Nadzorem epidemiologicznym objęte są 83 osoby.

Starosta Powiatu Gryfickiego w zaistniałych okolicznościach prosi o wyrozumiałość i rozwagę w działaniu, tym samym apeluje o pozostanie w domach. Bądźmy odpowiedzialni, nie lekceważmy naszego zdrowia. #zostańwdomu 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA