przejdź do treści
UE
dnia 08.04.2020 roku

Pomoc dla mikro przedsiębiorców

Starostwo Powiatowe informuje, że Powiatowy Urząd Pracy przystąpił do realizacji pomocy dla mikro przedsiębiorców w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 2 marca 2020 roku o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Zostało udzielonych już 39 pożyczek z rezerw Powiatowego Urzędu Pracy na kwotę ok 200 tys złotych. Został również złożony kolejny wniosek na kwotę ok. 12 mln zł.

Wnioski należy składać za pośrednictwem poczty lub do skrzynki podawczej znajdującej się przed siedzibą Powiatowego Urzędu Pracy w Gryficach ul. Koszarowa 4, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 15.00.

Informujemy, iż MRPiPS uruchomiło na platformie praca.gov.pl możliwość składania wniosków online. W dalszym ciągu można składać wnioski w formie papierowej do siedziby urzędu.

WAŻNE: Złożenie wniosku i umowy poprzez platformę Praca.gov.pl, po opatrzeniu ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym, pozwoli na obsługę sprawy bez konieczności wizyty w powiatowym urzędem pracy i znacznie przyśpieszy otrzymanie pożyczki.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA