przejdź do treści
UE
dnia 01.09.2020 roku

Życzenia Starosty Gryfickiego na nowy rok szkolny

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Rozpoczyna się nowy rok szkolny 2020/2021, a kończy czas wakacyjnego odpoczynku. Minione miesiące były dla nas wszystkich trudne, był to egzamin z dojrzałości obywatelskiej oraz odpowiedzialności za siebie, bliskich oraz innych. Musieliśmy odnaleźć się w nowej rzeczywistości, do której zmuszeni byliśmy dostosować codzienne obowiązki. Zdając sobie sprawę z ogromu wykonanej pracy, chciałbym podziękować Państwu za trud włożony w przygotowanie placówek oświatowych do nowego roku szkolnego. Jestem też świadomy niezwykle trudnych chwil, które towarzyszą młodym ludziom i ich rodzicom w przededniu pierwszego dzwonka szkolnego, i dlatego chciałbym zapewnić, że jako władze dokładamy wszelkich starań, by wspierać Państwa w nadchodzącym czasie.

Mam nadzieję, że mimo panującej pandemii i związanych z nią obostrzeń, byliście Państwo w stanie w tym wakacyjnym okresie, zdobyć wiele nowych doświadczeń, przeżyć niezapomniane chwile, a przede wszystkim wypocząć oraz nabrać sił do dalszej pracy i nauki w nowym roku szkolnym. Ufam, że razem uda nam się przezwyciężyć ten trudny czas i już niedługo będziemy mogli znów cieszyć się normalnością w życiu codziennym.

Życzę Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom oświaty, Rodzicom i Wam, drodzy Uczniowie, wytrwałości w realizowaniu swoich postanowień, konsekwentnego dążenia do celu oraz ogromu pozytywnej energii w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Wszystkiego dobrego na nadchodzący czas.

Z wyrazami szacunku

Starosta Gryficki Ryszard Chmielowicz
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA