przejdź do treści
UE
dnia 18.12.2020 roku

Sprzęt i środki ochrony zakupione w ramach projektu "POMORZE ZACHODNIE - BEZPIECZNA EDUKACJA" dotarły do pierwszych placówek oświatowych

Jakiś czas temu informowaliśmy o wsparciu finansowym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 na zakup najpotrzebniejszych środków do zachowania bezpieczeństwa w placówkach edukacyjnych naszego powiatu w ramach projektu „POMORZE ZACHODNIE – BEZPIECZNA EDUKACJA”

Pierwsze środki ochrony osobistej przyłbice, rękawiczki, bezdotykowe stacje i płyny do dezynfekcji, środki czystości, ozonatory, osłony z plexi , wózki do sprzątania, profesjonalne odkurzacze piorące, oczyszczacz powietrza, zmywarki z funkcją wyparzania  trafiły już do dwóch placówek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego  im. Janusza Korczaka Rewalu oraz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA