przejdź do treści
UE
dnia 11.01.2021 roku

Regionalne eliminacje do turnieju o puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka

W sobotę, 09 stycznia 2021 roku w hali Gryf Arena odbyły się regionalne eliminacje rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 i U-12 mające wyłonić najlepsze zespoły, które zagrają w finale wojewódzkim. Był to dzień pełen emocji, a do rywalizacji stanęło łącznie 8 zespołów z roczników 2009 i 2010. Nie było mowy o taryfie ulgowej dla jakiegokolwiek z klubów, ponieważ walka toczyła się systemem każdy z każdym. Jako pierwsi na parkiecie pojawili się zawodnicy z rocznika 2009, gdzie bezkonkurencyjna okazała się Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin. Drugie miejsce w tej kategorii zajęła drużyna OKS R - Football Goleniów trzecie MKS Sparta Gryfice a czwarte MKS Ina Goleniów.

Następnie do rywalizacji przystąpiły drużyny z rocznika 2010. Tam ponownie pierwsze skrzypce grał zespół Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin, który z kompletem zwycięstw wygrał eliminacje. Na drugim miejscu turniej skończył zespół Akademia Piłkarska Błękitni Stargard trzecia była ponownie MKS Sparta Gryfice a czwarty Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski.

Pamiątkowe piłki dla wszystkich zespołów przekazał Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Jan Bednarek w asyście Julian Bumbula. Zawody sędziowali Panowie Lucjan Szefer oraz Błażej Syropiatko z KS-ZZPN.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA