przejdź do treści
UE
dnia 19.03.2021 roku

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy

W Y K A Z

nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Skarbu Państwa

przeznaczonej do dzierżawy w drodze przetargu ustnego nieograniczonego na okres 3 lat. 

Położenie nieruchomości

Część działek nr

Powierzchnia gruntu do dzierżawy

(m2)

Opis nieruchomości

Numer Księgi Wieczystej

Przeznaczenie nieruchomości                            i sposób jej zagospodarowania

Cena

wywoławcza czynszu rocznego (netto)

 

ul. Klifowa

obręb Rewal 1

gmina Rewal

 

585/10

230

Nieruchomość niezabudowana – teren pasa technicznego wybrzeża morskiego. Przedmiot dzierżawy znajduje się na tarasie widokowym.

SZ1G/00040925/3

Teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rewal znajduje się w oznaczeniu „ strefa gospodarki leśnej – ograniczenia wynikające z funkcji ochronnej; teren promenad nadmorskich”

50 000 zł

 

ul. Klifowa

obręb Rewal 2

gm. Rewal

 

438/20

SZ1G/00042573/4

 

Czynsz określony w ust. 1 podlega corocznej waloryzacji, począwszy od dnia 1 stycznia o wskaźnik zmian cen nieruchomości ogłoszony przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego. W przypadku nie ogłoszenia wskaźnika zmian cen nieruchomości, waloryzacji dokonuje się przy zastosowaniu o średnioroczny wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych ustalony w Komunikacie Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego. Termin wnoszenia czynszu : 31 lipca , w ostatnim roku trwania umowy do 31 maja.

Wykaz ten wywiesza się na okres 21 dni w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach, a także umieszcza na stronie internetowej 

http://www.gryfice.pl począwszy od 19 marca 2021r.

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA