przejdź do treści
UE
dnia 28.04.2021 roku

Warsztaty z piłki ręcznej z Sandra Spa Pogoń Szczecin Handball w Gryf Arenie

Enea, trzeci rok z rzędu wspiera Handball Akademię działającą przy superligowym klubie Sandra SPA Pogoń Szczecin.
Początkowo klub Sandra SPA Pogoń Szczecin koncentrował swoje wysiłki na organizacji zajęć dla dzieci i młodzieży ze Szczecina, natomiast dzięki współpracy z Eneą rozszerzył swoje działania także na mniejsze ośrodki. W tym roku pomimo pandemii Enea Akademia Sportu dotarła do dzieci z powiatu gryfickiego.

Enea Handball Akademia to wspierana przez Eneę i Sandra SPA Pogoń Szczecin inicjatywa rozwoju i nauki piłki ręcznej. W dzisiejszym Campie, zorganizowanym w hali Gryf Arena pod nazwą „od Akademii do Kadry”, wzięły udział dziewczynki i chłopcy z klas mistrzostwa sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gryficach.
Zajęcia poprowadził Wojciech Jedziniak w asyście Pawła Krupy, Dawida Krysiaka, Mateusza Gawrysia, Łukasz Gieraka oraz Wojciecha Matuszaka.

Treningi w Enei Handball Akademii to świetne przygotowanie dla dzieci, które chcą rozwijać swoje umiejętności w ramach klas sportowych. Kilku absolwentów akademii obecnie trenuje już w Szkołach Mistrzostwa Sportowego w całym kraju, a połowa seniorskiego zespołu Sandra SPA Pogoni stanowią wychowankowie klubów młodzieżowych ze Szczecina.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA