przejdź do treści
UE
dnia 04.06.2021 roku

II SPARTAŃSKI BIEG GRYFA za nami

Miłośnicy biegania spotkali się w czwartek, 3 czerwca na II Spartański Bieg Gryfa, którego współorganizatorem było Powiatowe Centrum Sportu, Rekreacji i Promocji w Gryficach oraz Starostwo Powiatowe w Gryficach.
Kilka dystansów dziecięcych i młodzieżowych oraz ten najważniejszy czyli bieg główny zgromadziły biegaczy w różnym wieku, którzy przyjechali z całego województwa by walczyć o swoje cele. I to właśnie ta atmosfera oraz oprawa imprezy zachęca do udziału w Spartańskim Biegu Gryfa, co potwierdzają opinie uczestników.
Na specjalnie przygotowanej trasie, która liczyła od 400 metrów do 3 kilometrów spotkało się wielu sportowców, aby nie tylko wspólnie pobiegać, ale również aktywnie spędzić wolny czas. Organizatorzy wydarzenia zadbali o każdy szczegół. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale, które wręczali Członek Zarządu Powiatu Gryfickiego Łukasz Czyrny, Przewodnicząca Rady Powiatu Gryfickiego Agnieszka Mackojć oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu, Rekreacji i Promocji w Gryficach Milena Kopytiuk. Dla najlepszych kobiet i mężczyzn w kategorii open czekały ciekawe nagrody rzeczowe.
 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA