przejdź do treści
UE
dnia 08.06.2021 roku

Utrudnienia w ruchu w związku z biegiem IV Gryf Arena Run (13.06.2021)

Już w najbliższą niedzielę 13 czerwca 2021 w Gryficach odbędzie się czwarta edycja biegu Gryf Arena Run, o godzinie 11:00 rozpoczną się biegi dziecięce. Bieg główny rozpocznie się o godzinie 13:00 przy Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena. Trasa biegu na dystansie 5 km przebiega ulicami miasta. Poniżej przedstawiamy mapę trasy niedzielnego biegu.

 

Rozgrzewkę przed biegiem poprowadzi Natalia Rosochacka Life4Fit.

Informujemy, że w przeddzień oraz w dniu biegu (13.06.2021) parking przy hali Gryf Arena oraz przy Gimnazjum nr 1 będzie zamknięty. W tych dniach najlepiej zostawić swoje auto na parkingu obok Powiatowego Urzędu Pracy w Gryficach.

Zamknięta będzie ul. Górska/Orzeszkowej, która prowadzi do hali widowiskowo-sportowej Gryf Arena do skrzyżowania z ul. Niepodległości, cała ulica Wałowa oraz zamknięta będzie ulica 3 Maja, począwszy od ronda przy Wysokiej Bramie.
Za wszelkie utrudnienia, które wystąpią podczas biegu przepraszamy i prosimy o stosowanie się do zaleceń służb porządkowych oraz policji.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA