przejdź do treści
UE
dnia 06.07.2021 roku

Letni Piknik Seniora

Dziś w Trzęsaczu odbył się Letni Piknik Seniora, na którym bawili się emeryci z PZERiI z Oddziału Rejonowego w Gryficach.
Imprezę otworzyli Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak , Członek Zarządu Powiatu Gryfickiego Łukasz Czyrny , Przewodnicząca Rady Gminy Rewal Wanda Szukała-Błachuta oraz Przewodnicząca PZERiI Oddział Rejonowy w Gryficach Anna Tchorowska. Piknik zorganizowany przy wsparciu Wójta Gminy Rewal Konstantego Tomasza Oświęcimskiego oraz Starostwa Powiatowego w Gryficach cieszył się powodzeniem wśród seniorów. Nie zabrakło też Przewodniczących Kół Emerytów z Powiatu Gryfickiego, serdecznie dziękujemy za obecność.
Seniorzy, którzy na piknik przyjechali Nadmorską Koleją Wąskotorową mieli przyjemność podziwiać pięknie krajobrazy oraz zakupić pamiątki w sklepiku Przystanek Trzęsacz. Podczas pikniku nie zabrakło tańców, wyśmienitej zabawy, słodkiego poczęstunku czy kiełbaski z grilla. Całość uświetniły Zumba z Sandrą Lewicką oraz występ aktorów z Wioski Artystycznej Janowo.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA