przejdź do treści
UE
dnia 30.08.2021 roku

Uroczyste wręczenie aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

27 sierpnia 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego dla nauczyciela języka polskiego w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego – Pana Mariusza Rakoskiego.
 
Odebranie aktu poprzedziło ślubowanie: „Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej”. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnego awansu, sukcesów zawodowych i satysfakcji z wykonywanej pracy.
 
Spotkanie było również okazją do złożenia gratulacji z okazji ponownego uzyskania tytułu Brązowej Tarczy w Rankingu Perspektyw 2021 przez Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Gryficach. Starosta na ręce Pani Dyrektor Jolanty Folwarskiej przekazał pamiątkowy dyplom będący potwierdzeniem zasłużonego sukcesu.
 
Tradycyjnie przed inauguracją nowego roku szkolnego odbyło się spotkanie dyrektorów jednostek oświatowych Powiatu Gryfickiego ze Starostą Gryfickim w trakcie którego omówiono stan przygotowań szkół i placówek.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA