przejdź do treści
UE
dnia 11.09.2021 roku

Charytatywny Koncert dla Klemensa

Dziś w hali sportowo-widowiskowej Rega Arena w Płotach odbywa się Charytatywny Koncert dla Klemensa.

Klemens ma kilkanaście miesięcy i choruje na białaczkę limfoblastyczną typu B. Leczenie jest długotrwałe i kosztowne dlatego kto jeszcze nie był tego serdecznie zapraszamy pod Rega Arenę, zbieramy dalej, każda złotówka się liczy by pomóc w leczeniu.

Zagrała już Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach , Chór z Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach, Nicola Szanel, a pozostała jeszcze cała masa atrakcji.

Trwają też licytacje, na których można zdobyć ciekawe gadżety. Przed budynkiem można zjeść pyszne ciasto i kiełbaskę z grilla, na dzieci czeka m.in malowanie twarzy i zabawa z animatorami.

Poniżej przedstawiamy listę darczyńców, Ty też możesz wesprzeć Klemensika:

Outlet Gryfice, Grzegorz Tęcza, Kaufland Gryfice, BMW Klub Szczecin, Drukarnia Poligryf, Jubiler Yes w Gryficach, , Hala Targowa w Płotach, Gryficki Klub motocyklowy Gryf, Poseł na Sejm RP Artur Łącki, Starostwo Powiatowe Gryfice, Kwiaciarnia Aneta Kallas Płoty, Kwiaciarnia Sylwia w Gryficach, Zakład Mięsny Kamil w Górzycy, Sklep Rowerowy Hobby Bike Gryfice, Sklep Papierniczy Rudolph w Gryficach, Masarnia Nasze Smaki Kukań, Piekarnia Żelek w Golczewie, Leszek Ostrowski Płoty Dmuchańce, Regionalne Centrum Krwiodastwa w Szczecinie, Sensoryczna Kraina Płoty, Hurtownia Spożywcza Anna i Marcin Stachowiak, Biuro Art Gryfice, Prezes Klubu Sportowego Vineta Wolin, Piekarnia Ciastkarnia Waldemar Pędziszczak Nowogard, Służba Więzienna.

Warto pomagać.

Zapraszamy do fotorelacji >

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA