przejdź do treści
UE
dnia 21.10.2021 roku

Jubileusz 50-lecia istnienia Polskiego Związku Niewidomych - Koło Gryfice

W tym roku Polski Związek Niewidomych Koło Gryfice obchodzi jubileusz 50-lecia swojego istnienia. Z tej okazji, 19 października w Ośrodku Leczniczo - Rehabilitacyjnym "Klimczok" w Ustroniu Morskim, odbyło się spotkanie członków koła, które zostało połączone z obchodami Międzynarodowego Dnia Białej Laski.
 
W uroczystości wzięli udział Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Prezes Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział w Gryficach Anna Tchorowska, Wiceprezes Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych z Gryfic Romuald Podmokły, a także przedstawiciele zachodniopomorskiego zarządu Polskiego Związku Niewidomych – Prezes Lech Borucki oraz Dyrektor Józef Małosek.
 
Goście w krótkim wystąpieniu przybliżyli wszystkim genezę święta, a także złożyli na ręce Przewodniczącej PZN Koło Gryfice Zofii Pawlik serdeczne gratulacje z okazji tak wyjątkowego jubileuszu.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA