przejdź do treści
UE
dnia 21.10.2021 roku

Informacja o wynikach naboru kandydatów na członków komisji konkursowej

Informacja o wynikach naboru kandydatów na członków komisji konkursowej do opiniowania złożonych ofert w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego powiatu gryfickiego w roku 2022 z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

W dniach 5-15 października 2021 r. trwał nabór kandydatów na członków komisji konkursowej do opiniowania złożonych ofert w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego powiatu gryfickiego w roku 2022 z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Ogłoszenie o naborze zostało zamieszczone na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Gryficach, w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Gryficach oraz na stronie internetowej www.gryfice.pl.

W wyznaczonym terminie określonym w ogłoszeniu o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej tj. do 15 października 2021 r. żadna organizacja pozarządowa oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1057) nie zgłosiły kandydatów na członków komisji konkursowej.

 

Zgodnie z art. 15 ust. 2 da pkt. 1 ww. ustawy komisja konkursowa może działać, jeżeli żadna organizacja nie wskaże osób do składu komisji.

Gryfice, 21 października 2021 r.

 

 

 

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA