przejdź do treści
UE
dnia 08.11.2021 roku

Prapremiera filmu „Nasze Miejsce na Ziemi - Red Swing Low i Przyjaciele"

Gromkie brawa i owacje na stojąco - tak zakończyła się prapremiera filmu „Nasze Miejsce na Ziemi - Red Swing Low i Przyjaciele", która odbyła się 7 listopada br. w Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol Gryfice. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Krzysztof Malicki wraz z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Red Swing Low działającą przy Gryficki Dom Kultury.
 
W pokazie uczestniczył m.in. Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Członek Zarządu Rady Powiatu Gryfickiego Łukasz Czyrny oraz Radna Rady Powiatu Gryfickiego Agnieszka Mackojć, Przewodniczący Rady Gminy Gryfice Tomasz Kaszlej wraz z radnymi oraz pozostali zaproszeni goście.
 
Klip, zrealizowany z okazji Święta Niepodległości i nagrany ze szczególnym uwzględnieniem obiektów dziedzictwa narodowego, nie tylko uczy patriotyzmu, ale także promuje najpiękniejsze miejsca powiatu gryfickiego. W projekcie wzięło udział około 150-200 uczestników, w tym dzieci, młodzież szkolna, przedszkolaki oraz seniorzy.
 
Podczas nagrań na terenie gmin wszyscy zainteresowani mogli bardziej utożsamić się z naszym regionem i poznać historię odzyskania niepodległości na ziemiach powiatu gryfickiego. Film będzie miał premierę w mediach społecznościowych 11 listopada br.
 
Na realizację projektu Powiat Gryficki przeznaczył dofinansowanie w wysokości 11.800 zł.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA