przejdź do treści
UE
dnia 08.11.2021 roku

Zaduszki strażackie w Wicimicach

Listopad to czas zadumy i wspomnień, a także czas szczególnej refleksji nad przemijaniem. Dnia 7 listopada br. w Kościele Parafialnym pw. św. Józefa w Wicimicach zgromadzili się przedstawiciele jednostek straży pożarnej z naszego powiatu, aby uczcić pamięć tych, którzy odeszli z ich szeregów na wieczną służbę. We Mszy Świętej celebrowanej przez Kapelana Powiatowego OSP i PSP Gryfice ks. Marka Rokosza, wzięli udział m.in. Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Płotach Marcin Makowiecki.

 

Podczas nabożeństwa uhonorowano złotym Krzyżem Orderu Św. Floriana druha Andrzeja Frankowskiego z okazji 55-lecia przynależności do OSP w Cerkwicy oraz za wzorową służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Serdeczne gratulujemy oraz życzymy, aby to wyjątkowe odznaczenie i piękny jubileusz były powodem do zadowolenia, satysfakcji i dumy z dotychczasowych osiągnięć.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA