przejdź do treści
UE
dnia 18.11.2021 roku

Dzień Seniora w Gryf Arenie

Obchody Dnia Seniora na stałe wpisały się w kalendarz imprez powiatowych. W tym roku przez wzgląd na obostrzenia pandemiczne Seniorzy świętowali w mniejszym gronie, a uroczystość skupiła się wokół Jubilatów, którzy obchodzili zaszczytne 80. lub 90. urodziny. Spotkanie odbyło się 17 listopada br. w Hali Widowiskowo- Sportowej Gryf Arena w Gryficach.

W wydarzeniu, na zaproszenie Przewodniczącej Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział w Gryficach Ania Tchorowska ,udział wzięli Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Burmistrz Gminy Gryfice Andrzej Szczygieł, Wiceburmistrz Gminy Gryfice Marzena Domaradzka, Asystentka Posła na Sejm RP Artura Łąckiego Dorota Schrammek, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Marzena Pelc, Przewodniczący Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Szczecin Janusz Przepiórka, przedstawiciele Zarządu Powiatu Gryfickiego, Radni Rady Powiatu Gryfickiego i Gminy Gryfice oraz zaproszeni goście.

Gratulacje i życzenia z okazji okrągłych urodzin lub wieloletniej przynależności do PZERiI odebrało kilkunastu Seniorów, ponadto każdy z obecnych otrzymał symboliczne upominki i piękną czerwoną różę. Całe wydarzenie, które przebiegło w uroczystej, wzruszającej atmosferze, było doskonałą okazją do rozmów i wspomnień. Dopełnienie Dnia Seniora stanowiła część rozrywkowa, wypełniona konkursami oraz występami artystycznymi Zespołu Piosenki i Ruchu „Tarantule". Wydarzenia takie jak dziś, nie tylko są wyjątkowym wyrazem szacunku dla Seniorów, ale także okazją do integracji i wzmocnienia więzi międzypokoleniowych. Zakończenie obchodów uświetniły smaczne torty ufundowane przez Posła na Sejm RP Artura Łąckiego.

Fotorelacja >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA