przejdź do treści
UE
dnia 13.12.2021 roku

Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych

Dnia 11 grudnia br. w Pałacu „Ptaszynka” w Rybokartach odbył się Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gryficach. Spotkanie stanowiło okazję do podsumowania kadencji dotychczasowego zarządu oraz wyboru nowych władz.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Burmistrz Gminy Gryfice Andrzej Szczygieł, Burmistrz Gminy Płoty Radosław Mackiewicz, Wójt Gminy Rewal Konstanty Tomasz Oświęcimski oraz przewodniczący rad miejskich poszczególnych gmin.

Podczas obrad przedstawiono sprawozdanie z działalności dotychczasowego Zarządu Oddziału, a także sprawozdania Komisji Rewizyjnej Oddziału i Komisji Mandatowej. W trakcje zjazdu uroczyście pożegnano odchodzącego z funkcji Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gryficach Franciszka Gródeckiego, składając na jego ręce liczne podziękowania za długoletnią, trudna i odpowiedzialna służbę na rzecz obrony przeciwpożarowej.

Nowym Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gryficach został Druh Jacek Domański z Ochotniczej Straży Pożarnej w Niechorzu.

 

Fotorelcja >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA