przejdź do treści
UE
dnia 13.02.2022 roku

Pomaganie przez morsowanie w Kołomąciu

Nie ma nic piękniejszego niż pomaganie innym, szczególnie gdy przy okazji można się dobrze bawić. Dziś w Kołomąciu odbyło się wielkie morsowanie dla dwóch wyjątkowych chłopców – Cezarego i Igora Bres, którzy potrzebują wsparcia w walce z chorobą. Po rozgrzewce, miłośnicy lodowatych kąpieli pokazali, że temperatura im nie straszna i zanurzyli się wodzie miejscowego jeziora.
 
W wydarzeniu wzięli udział m.in. Jarosław Rzepa poseł IX kadencji na Sejm RP, Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki, Wiceburmistrz Płotów Edyta Podgórska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Płotach Marcin Makowiecki. Na wszystkich uczestników wydarzenia, nie tylko tych morsujących, czekało ognisko z kiełbaskami, pokazy pierwszej pomocy, animacje dla dzieci, malowanie twarzy i mnóstwo innych atrakcji, dzięki którym każdy mógł miło spędzić to niedzielne popołudnie.
 
Dla nieobecnych, chcących wesprzeć braci Bres, link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/bracia-bres
 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA