przejdź do treści
UE
dnia 04.04.2022 roku

Otwarcie programu Erasmus+ w Gryficach

Dzisiaj w Kapitolu w Gryficach miało miejsce otwarcie programu Erasmus+, którego organizatorem i gospodarzem jest LO Chrobry. Do Gryfic przyjechało szesnaścioro uczniów z Macedonii Północnej, Bułgarii oraz Włoch. Młodzież weźmie udział w mobilności „Wake up your school – become an active citizen!”. Przybyłych gości przywitał Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki wraz z Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Gryficach Martą Łakomy-Zinowik.

 

Organizatorzy przygotowali dla swoich zagranicznych partnerów interesujący i atrakcyjny program. Uczniowie wezmą udział w debatach, panelach i warsztatach dyskusyjnych (dot. zagrożeń czyhających na współczesną demokrację) oraz poznają najciekawsze zakątki regionu i Polski (organizatorzy zaplanowali wyjazd młodzieży do Paryża Północy – Warszawy). Mobilność w Gryficach potrwa do 9 kwietnia br.powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA